0
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? zarejestruj się »

Ogród
Cała Polska

Dodaj ogłoszenie Za darmo i bez rejestracji!

Ogród

Filtrowanie
Pokaż tylko
Sortuj wg:

Wyróżnione (39) zobacz wszystkie »

Pozostałe ogłoszenia (19313)

Ogłoszenia: 1-30
ogłoszeń: 30 | 60
Kategorie
Lokalizacje

Ogród to miejsce przeznaczone do uprawy roślin i do wypoczynku. Jest to dosyć szerokie pojęcie, ponieważ ogrody można podzielić ze względu na styl, asortyment lub przeznaczenie. Wśród popularnych miejsc tego typu można wyróżnić ogrody angielskie, ogrody japońskie, ogrody skalne, ogrody różane, parki, sady, winnice, ogrody botaniczne, ogrody działkowe czy ogrody zimowe.

Ogrody przed domem nie muszą być mniej spektakularne niż te w przestrzeni publicznej. Dzięki efektownym projektom można stworzyć eleganckie i komfortowe miejsce do wypoczynku. Takie małe, przydomowe ogrody, oprócz drzew i kwiatów, zazwyczaj mają też wyznaczone miejsce do relaksu, w którym mogą znajdować się nowoczesne meble ogrodowe wykonane z drewna lub technorattanu.

Aranżacje ogrodu obejmują najczęściej część użytkową i dekoracyjną. W tej pierwszej wymienić można strefy do uprawiania roślin, pawilony, domki na narzędzia, ale i strefy do odpoczynku, wśród których znaleźć można baseny, huśtawki i hamaki. W drugiej natomiast znajdują się oczka wodne, drzewa, krzewy, kwiaty, oświetlenie zewnętrzne, ozdobne donice, koszyki i skrzynki, jak i inne elementy dekorujące przestrzeń w ogrodzie.

Copyright © 2011-2018 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Polityka cookies.

Przewiń do góry